fbpx

Did Story » Fotoalbumy w kilku krokach

Co nas wyróżnia?

Jesteście najważniejsi

Ponieważ jesteście dla nas najważniejsi, chcieliśmy oddać Wam coś wyjątkowego.
Jest wiele firm na rynku, które oferują fotoalbumy. Ale sam produkt to za mało.

Postanowiliśmy oddać Wam do rąk narzędzie, które nie tylko uprości Wasze życie, ale i pomoże zbudować wizerunek Waszej marki. Wykorzystaliśmy do tego nasze doświadczenie, które zdobyliśmy w zespole składającym się z fotografów, marketingowców i handlowców.

Każda decyzja dotycząca DID STORY, taka jak zamknięty system sprzedaży (tylko dla fotografów), zaawansowane narzędzie do projektowania, oddanie Wam do rąk gotowych szablonów graficznych – jest dla Was!

Nie sprzedajemy Waszym klientom

Naszymi klientami jesteście Wy, a nie Wasi klienci.

Jesteśmy wierni tej zasadzie, bo chcemy Was wspierać w działalności. Nie obsługujemy Waszych klientów pod inną marką, czy po wyższej cenie.
Nie jesteśmy dla wszystkich – jesteśmy dla Was!

Stawiamy na kreatywność

Rozwijając sklep dla fotografów DID SHOP poznaliśmy dokładnie branżę fotograficzną i jej oczekiwania. Widzimy jak różnorodne są style i rodzaje sesji.
Nie chcemy Was ograniczać – wręcz przeciwnie! Rozwińcie skrzydła wybierając spośród wielu szablonów graficznych dopasowanych do Waszego stylu. Eko, romantycznie, kwiatowo, radośnie? My dostarczamy rozwiązania – Wy decydujecie!

Twoja wygoda. Twoja kontrola

Koniec z kupowaniem szablonów, ślęczeniem w Photoshopie, traceniem czasu na układanie i wyrównywanie zdjęć.

Wyobraźcie sobie, że przeciągacie zdjęcia do gotowego projektu graficznego i wszystko układa się od razu tak jak powinno. Program może też zrobić to za Was i sam rozmieścić zdjęcia z sesji w albumie!
A ponieważ wszystko jest na warstwach – każde zdjęcie, każda grafika, tło czy napis, macie możliwość wprowadzania dowolnych zmian.

Pełna wygoda. Pełna kontrola!

Twój email nigdy nie jest publikowany ani udostępniany. Pola wymagane *

*

*