fbpx

Did Story » Fotoalbumy w kilku krokach

Szablony

W albumach GRAPHIC znajdziesz wiele szablonów graficznych do wyboru. Niezależnie czy masz właśnie stworzyć album ślubny, dziecięcy, czy komunijny – u nas znajdziesz odpowiednie wzory.

Sprzedajemy albumy – nie szablony

Jesteśmy Waszym Partnerem w prowadzeniu firmy – a to oznacza, że dostarczamy Wam najlepszych i najwygodniejszych rozwiązań. Skoro potrzebujecie szablonów graficznych do projektowania albumów,  dostarczamy Wam je na etapie projektowania. Nie musicie ich kupować – są w cenie albumu.

Albumy i. . .

Co więcej – DID to nie tylko albumy, to też kompletne rozwiązania do pakowania. Dlatego do każdego szablonu, znajdziesz dopasowane do nich opakowania, płyty, naklejki i wiele więcej!

Stworzenie spójnego wizerunku nigdy nie było tak proste!

Poznaj nasze szablony

Poniżej przedstawiamy nasze szablony graficzne. Ciągle pracujemy nad nowymi, aby szeroki wybór projektów pozwolił Wam na dopasowanie do rodzaju sesji.

Co zyskujesz pracując z naszymi szablonami?

  1. Oszczędzasz czas (projektowanie w naszym edytorze jest dużo szybsze niż w PS) i pieniądze (szablony są bezpłatne w ramach edytora, nie musisz nic dopłacać za ich wykorzystanie i masz do wyboru całą paletę projektów)
  2. Jednym kliknięciem możesz zmienić szablon na którym pracujesz, sprawdzając jak pasuje do Twoich zdjęć
  3. Szablony są otwarte do edycji, możesz więc decydować, które elementy, tła czy grafiki się w nim znajdą. Każdy album może wyglądać inaczej i być całkiem Twój
  4. Edytowane szablony możesz zapisać jako projekty do późniejszego wykorzystania – dodaj swoje logo, wykorzystaj te tła i grafiki, które najbardziej Ci odpowiadają i wracaj do tego projektu z różnymi zdjęciami
  5. Projekty szablonów mają swoje odpowiedniki w opakowaniach na zdjęcia w DID SHOP – do albumu dobierzesz więc bez problemu dopasowane pudełka na zdjęcia, płyty, czy naklejki.